De 3e levering van O’Chill ligt alweer in de winkels (uiteraard gaan we daar binnenkort ook weer wat van laten zien), maar eerst willen we nog aandacht besteden aan de 2e levering, want die mag je ook echt niet missen! Lees snel verder en maak kans op een jurkje van O’chill.
Lees ook deze review; O’chill, stoer en girly de winter in

De basiskleuren zijn dit keer bruin en zwart, afgewisseld met mooie paarse en oranje items. Naast een stoere panterprint zie je in deze levering ook een mooie kleurige bloemenprint en pakkende teksten, zoals: ‘Fashionista’ en ‘Always be fabulous’.
De collectie bestaat uit onder andere uit stoere sweaterdresses, broeken en hoodies, maar ook de dametjes die van wat meer ‘girly’ houden kunnnen met de mooie rokjes en bloemenprint hun hart ophalen.
Shop hier de prachtige collectie van O’chill
The Chic Fashionista
Een jurkje dat wellicht niet direct opvalt tussen alle printjes en fellere kleurtjes is ‘Leonie’. Op het 1e gezicht lijkt het een eenvoudig zwart jurkje, maar kijk je wat beter dan zie je al snel de mooie ruffle op de schouders, doorlopend naar voren. En dan de achterkant… De gouden tekst ‘The CHIC fashionista’ knalt je tegemoet!
De jurk sluit met knopen over het hele voorpand en is af te stylen met legging ‘Lindsey’ (bruin) voor een wat rustiger look of met legging ‘Lonne’ (leopard) om het geheel wat speelser te maken.
Maatinfo
Amber draagt jurkje ‘Leonie’ in maat 140/146 bij 1,34m. Dit item valt daarmee iets kleiner (met name in de lengte) dan dat wij normaal gezien van O’Chill gewend zijn.
Zijn jullie enthousiast geworden? Dan hebben we goed nieuws! We gaan jurkje Leonie namelijk weggeven! Om mee te doen vul je het formulier hieronder in.
***WINACTIE GESLOTEN*** Stephanie Wetter wint jurkje ‘Leonie’ voor haar dochter.