Nieuwe meisjestassen van De Kunstboer

22 februari 2018

Het hippe merk De Kunstboer heeft weer een aantal heel leuke nieuwe girly meisjestassen op de markt gebracht. Ze borduren hiermee voort op al eerder uitgebrachte succesvolle tassen.

Populaire meisjestassen

De zeer populaire Unicorns schoudertas is nu ook verkrijgbaar is het iets kleinere vierkante squarebag formaat, en als een heerlijk royale rugzak. Vond je de Girly Bag te groot, dan is een van deze nieuwe uitvoeringen vast precies wat je zoekt! De prachtige Pegasus rugzak is nu verkrijgbaar als een handige squarebag schoudertas, ideaal ook voor hippe dames op de lagere school. Onze persoonlijke favoriet is echter de Catparty tas, die nu naast een rugzak ook een Girly Bag variant heeft gekregen. Een heerlijk ruime tas die zelfs een apart laptop vak heeft. Helemaal nieuw zijn de Rugzakken in rechthoekig formaat in de varianten Fox en Bambi. De jongensrugzakken waren al eerder in deze maat verkrijgbaar, maar nu zijn er ook mooie uitvoeringen voor meisjes.

Kleine tasjes

Naast deze leuke kindertassen zijn er ook een aantal grote etui’s verkrijgbaar met bijvoorbeeld de mooie eenhoorn of unicorn print. Deze mooie etui’s zijn heerlijk groot en dus bijvoorbeeld ook perfect als make-up-tasje.

Heeft je dochter een nieuwe tas nodig? Kijk dan snel of de mooie nieuwe tassen van De Kunstboer iets voor je zijn! De tassen worden verkocht via Hippebeestjes.nl, waar je ook terecht kunt voor leuke kindertassen van andere mooie merken zoals Skip Hop, Pick&Pack en Kidzroom.

Meisjestassen, De kunstboer, kindertassen, tas met poesjes

Delen op Facebook
Delen op Pinterest

Lees ook

rond vloerkleed

Rond vloerkleed: de eyecatcher voor jouw interieur

Waarom kiezen voor een rond vloerkleed? Ben je bezig met het inrichten van de kamer van je dochter? Of wil...
autovakantie

Met kinderen op autovakantie naar Zuid-Europa: zo bereid jij je voor!

Ga je aankomende zomer met je gezin op autovakantie naar Zuid-Europa? Dan kijk je misschien nog wel het meeste op...
cadeau

Meiden waarderen een persoonlijk cadeau vaak extra

Een presentje krijgen is altijd fijn, maar voor meiden is er iets magisch aan een cadeau dat echt persoonlijk is....