GETEST: Dessineo Woezel & Pip van Koninklijke Jumbo

24 november 2020

Wat er nou toch voor een tof pakketje bij ons gebracht werd! Het leek wel al sinterklaas.. Papa kwam met een grote doos binnen en zette hem boven op de tafel. Zo, maak maar open meiden.. Drie grote glimlachen kwamen tevoorschijn en nog groter werden ze toen ze zagen wat er in de doos zat: Dessineo Woezel & Pip

Dessineo Woezel & Pip

In de doos zat een koffer in de vorm van een projector, de Dessineo Woezel & Pip die sinds deze maand verkrijgbaar is.

dessineo woezel pip, zelf leren tekenen, woezel en pip speelgoed, jumbo speelgoed,

KIJK HIER

Zelf leren tekenen

Dankzij deze speciale editie leren kinderen hun vrolijke dierenvriendjes tekenen. Het stimuleert de creativiteit en de fantasie van jonge kinderen. Met de Dessineo kunnen de kinderen met behulp van de projector en de sjablonen zelf de mooiste tekeningen overtrekken. Daarna kun je je tekening natuurlijk nog mooi inkleuren. Naast de special edition van Woezel & Pip is er ook nog de ‘Dessineo leren tekenen’.

BEKIJK HIER HET FILMPJE

dessineo woezel pip, zelf leren tekenen, woezel en pip speelgoed, jumbo speelgoed

Super handig met mooi resultaat

De Dessineo is makkelijk in gebruik, de kinderen kunnen de handelingen stap voor stap zelf doen. De sjabloon past bijvoorbeeld maar op één manier op de draaischijf en kan dus nooit verkeerd bevestigd worden. Op de draaischijf staat een pijl naar welk kant je hem op moet draaien dus ook dat is super makkelijk. Wanneer de klep dicht gemaakt word en je er een tekening oplegt zie je de sjabloon meteen erdoorheen komen. Nu teken je in 4 stappen je patroon over.

dessineo woezel pip, zelf leren tekenen, woezel en pip speelgoed, jumbo speelgoed

De Dessineo is voor kinderen vanaf 4 jaar en is onder andere te koop bij Bol.com.

Mocht je nog iets zoeken voor op je verlanglijstje dan is dit zeer zeker een aanrader. Let wel op, er zitten geen batterijen bij inbegrepen maar er gaan 4 AA batterijen in.

Liefs Kim

LEES OOK:

Delen op Facebook
Delen op Pinterest

Lees ook

topitm-1

Review – Cre-A-tures olifant & unicorn

Ben je op zoek naar een leuk en schattig vriendje voor je kind? M’n dochter Lott kreeg deze leuker Cre-A-tures...
meisjes speelgoed

Review – Mama Surprise Cavia

‘Dit is zó cute!’, horen we hier al dagen. Waar dit over gaat? Over Mama Cavia. Want met de speel...
20230917_095708

Mijn beste vriend – de BABY born Beer

BABY born, de Ferrari onder de babypoppen kunnen we wel zeggen. Wanneer je Googelt op babypop is BABY born één...